Stok :

Stage 1 :

124 Hp
142 Hp
92 Kw
106 Kw
Adblue Yapılabilir
DPF
EGR
TVA
NOX
DTC

SUMITOMO marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 92 ve orjinal beygiri 124 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli TRANSTRON SH7059 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için SUMITOMO marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.
Bu aracınız için tahmini Modlu değer : 106 KW ve  Beygir : 142 Hp verebiliyoruz.
Ayrıca Aracınızın DPF EGR DTC TVA NOX sorunlarınada yazılımsal çözümler sunabiliyoruz.

Chiptuning, aracınızın elektronik kontrol ünitesine (ECU) yapılan bir modifikasyonla aracınızın performansını artırmak için kullanılır. ISY TUNING olarak, size özel olarak tasarlanmış ve SUMITOMO ASPHALT PAVER HA60W-8B 3.0L 92.2kW/124HP TRANSTRON SH7059 aracınıza mükemmel uyum sağlayan chiptuning çözümlerimizle, sizlere her zaman en iyisini sunuyoruz. İster daha fazla hız, ister daha fazla güç, isterse daha fazla tork olsun, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, biz buradayız.

ISY TUNING, birinci sınıf hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir şirkettir. SUMITOMO ASPHALT PAVER HA60W-8B 3.0L 92.2kW/124HP TRANSTRON SH7059 marka aracınızla ilgili tüm chiptuning ihtiyaçlarınızı karşılamak için deneyimli ve yetenekli bir ekip ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Aracınıza ve sizin ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyoruz.

Bilgi birikimimiz ve ileri teknoloji ekipmanlarımızla, SUMITOMO aracınızın performansını geliştirmek için gereken her türlü chiptuning hizmetini sunabiliyoruz. Her SUMITOMO ASPHALT PAVER HA60W-8B 3.0L 92.2kW/124HP TRANSTRON SH7059 modeline, her seviyedeki sürüş deneyimine ve ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz. İşlemi tamamladıktan sonra, daha hızlı hızlanma, daha fazla hız ve daha fazla tork ile yeni ve geliştirilmiş bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız.

SUMITOMO ASPHALT PAVER HA60W-8B 3.0L 92.2kW/124HP TRANSTRON SH7059 aracınız şimdiye kadar olduğundan daha iyi performans göstermeye hazır. ISY TUNING‘in sunduğu chiptuning hizmetlerini keşfedin ve aracınızın gerçek gücünü ve potansiyelini ortaya çıkarın. Güvenli, etkili ve özelleştirilmiş bir yaklaşım ile sizi bekliyoruz. Sürüş deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için bize ulaşın! ISY TUNING, SUMITOMO ASPHALT PAVER performansını artırmak için burada.

Chipuning Randevusu Alın

Chiptuning Başvuru Formu

Formu Doldurduğunuzda KVKK izni vermiş sayılırsınız KVKK aydınlatma metni için tıklayın.