FREIGHTLINER BUSINESS CLASS M2 9.0L MBE 900 186kW/250HP HDEP MCM Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 186 ve orjinal beygiri 250 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli TEMIC HDEP MCM olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER 114 SD DD13 12.8L 374kW/501HP HDEP MCM2.1 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 374 ve orjinal beygiri 502 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO HDEP MCM2.1 D3/D4 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER BUSINESS CLASS M2 106 7.2L 194kW/260HP TEMIC Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 194 ve orjinal beygiri 260 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli TEMIC TEMIC olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER COLUMBIA CAT C15 15.2L 410kW/550HP ADEM III Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 410 ve orjinal beygiri 550 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CATERPILLAR ADEM III olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER COLUMBIA DD13 12.8L 6L 340kW/455HP HDEP MCM Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 340 ve orjinal beygiri 456 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli TEMIC HDEP MCM olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER CASCADIA DD15 14.8L 393kW/455HP HDEP MCM2 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 339 ve orjinal beygiri 455 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO HDEP MCM2 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER DUMP TRUCK M2 106 8.3L 194kW/260HP CM2150D Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 194 ve orjinal beygiri 260 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO CM2150D olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER FL SERIES FL 360 4.9L 8V TDI 110kW/148HP EDC7C4 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 110 ve orjinal beygiri 148 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli BOSCH EDC7C4 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER CASCADIA DD15 14.8L 350kW/470HP HDEP MCM Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 350 ve orjinal beygiri 469 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli TEMIC HDEP MCM olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER CORONADO SD DDEC 14.0L 417kW/560HP HDEP MCM Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 417 ve orjinal beygiri 559 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli TEMIC HDEP MCM olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER 114 SD DD13 12.8L 280kW/376HP HDEP MCM2.1 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 280 ve orjinal beygiri 375 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO HDEP MCM2.1 D1/D2 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER CASCADIA SERIES 60 14.8L 365kW/490HP HDEP MCM Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 365 ve orjinal beygiri 489 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli TEMIC HDEP MCM olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER BUSINESS CLASS M2 6.7L ISB 268kW/360HP CM2250 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 268 ve orjinal beygiri 360 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO CM2250 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER RV CHASSIS CAT C7 7.2L 6L 246kW/330HP ADEM III Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 246 ve orjinal beygiri 330 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CATERPILLAR ADEM III olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER CASCADIA ISX 15.0L 350kW/469HP CM2250 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 350 ve orjinal beygiri 469 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO CM2250 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER BUSINESS CLASS M2 6.4L 6L 175kW/235HP TEMIC Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 175 ve orjinal beygiri 235 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli TEMIC TEMIC olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER CASCADIA DD15 14.8L 375kW/505HP HDEP MCM2.1 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 375 ve orjinal beygiri 503 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO HDEP MCM2.1 D1/D2 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER CASCADIA DD15 14.8L 410kW/550HP HDEP MCM2.1 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 410 ve orjinal beygiri 550 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO HDEP MCM2.1 D3/D4 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER RV CHASSIS ISB 6.7L 6L 250kW/340HP CM2150D Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 250 ve orjinal beygiri 335 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO CM2150D olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER CORONADO DD15 14.8L 375kW/503HP HDEP MCM2 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 375 ve orjinal beygiri 503 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO HDEP MCM2 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER COLUMBIA DD13 12.8L 6L 340kW/455HP HDEP MCM2.1 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 340 ve orjinal beygiri 456 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO HDEP MCM2.1 D1/D2 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER CASCADIA DD13 12.8L 323kW/433HP HDEP MCM2.1 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 323 ve orjinal beygiri 433 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO HDEP MCM2.1 D1/D2 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER COLUMBIA MBE4000 12.8L 6L 331kW/450HP HDEP MCM Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 331 ve orjinal beygiri 444 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli TEMIC HDEP MCM olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER CASCADIA DD15 14.8L 298kW/400HP HDEP MCM2.1 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 298 ve orjinal beygiri 400 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli CONTINENTAL-SIEMENS-VDO HDEP MCM2.1 D1/D2 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.

FREIGHTLINER ARGOSY ISX 530 6×4 395kW/530HP CM570 Tuning

FREIGHTLINER marka aracınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? aracınızın orjinal KW 395 ve orjinal beygiri 530 civarında kullanmış oldugu ECU marka modeli MOTOROLA CM570 olarak görmekteyiz Rüyalarınızdaki performansı elde etmek için ISY TUNING’e hoş geldiniz! Yılların vermiş olduğu tecrübe ve son teknoloji donanımımızla, sizin için FREIGHTLINER marka aracnınızın tüm potansiyelini serbest bırakma konusunda eşsiz bir servis sunmaktayız.